Proje Kapsamlı İnceleme ve Teklif Yazma Danışmanlığı

Proje Kapsamlı İnceleme ve Teklif Yazma Danışmanlığımız başvuruyu fikir aşamasından projenin Avrupa Komisyonu portalına yüklenmesine kadar projeyi hazırlamaya yönelik en derinlemesine ve en etkileşimli sürecimizdir. Bu kapsamlı danışmanlığımız sırasında “Proje Standart İnceleme Danışmanlığımızda” yer alan hizmetlerimize ek olarak hibe yazma sürecinin her adımında size eşlik ediyoruz.

Proje Kapsamlı İnceleme ve Teklif Yazma Danışmanlığımız aşağıdaki başarı sütunlarının gerçekleşmesine dayanmaktadır:

Sizinle birlikte çalışıyoruz: En rekabetçi hibe başvurusunu hazırlamak için peşinde olduğunuz finansman planının benzersiz gereksinimleri ve beklentileri ile ilgileniyoruz. Projenize özgü ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilmiş bir teklif geliştirme süreci aracılığıyla son derece başarılı bir başvuruyu birlikte hazırlıyoruz.

İnceleme süreci proje teklifi sunulacak finansman programına ilişkin açılan resmi çağrı kapanana kadar devam eder. Talep edebileceğiniz inceleme sayısında herhangi bir üst sınır yoktur. Süreç boyunca teklif metninizin akışına katılır ve gerektiğinde önemli geri bildirimler sağlarız.

Ekibimizle iletişim süreklidir. Teklifinizin herhangi bir kısmı hakkında yapacağımız toplantılara davet ediyoruz ve yol boyunca ortaya çıkabilecek soruları yanıtlamak için hazırlıklı olmayı sağlıyoruz.

Uygulamanın teknik ve idari yönleriyle ilgileniyoruz. Kurumunuzun Hibeler Ofisi ile koordine edilmesi koşuluyla, gerektiğinde bu konularda size destek verebiliriz.

Proje teklifi yazma sürecinde, başarılı bir başvuru sunmak için bağımsız hakemlerin bakış açısını dikkate almak bir zorunluluk olduğundan, teklif metninin “detaylı taramasını” en iyi şekilde yapıyoruz.

“Proje Kapsamlı İnceleme ve Teklif Yazma Danışmanlığımız” için bizimle iletişime geçin!